Turkish English French German

KURUMSAL


Özel çay fabrikalarının kurulmasına izin verilmesi akabinde 1986 yılında kurulan firmamız, hizmet sunmaya ve kalitesinden ödün vermeden, sağlam adımlarla ilerlemeye ve Ülkemize hizmet sunmaya devam etmektedir. Firmamız ilk olarak Meltem çay adı altında kurulmuştur. İlerleyen zaman zarfında Baki çay adı altında birleşmiştir.

Firma olarak değişen dünya düzeninde yerimizi sağlamlaştırmak, ülke içi ve ülke dışı pazar payımızı arttırmak ilk hedefimizdir. Kalite anlayışımızın tüketiciye kadar uzanan zincir halkalarına kalite yönetimi çerçevesinde bütünleştirmek ve oluşan bu sistemin sürekli olarak kendini geliştirmesini sağlamaktır.


Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak MELTEM ÇAY 'ın başlıca hizmetlerindendir.

Türkiye'nin ve Dünya'nın ileri gelen çay  üreticisi olmayı hedefleyen MELTEM ÇAY hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır.MELTEM ÇAY ,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

MELTEM ÇAY teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.


İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Şirketimiz kurumsal bir firma olmayı hedeflemektedir. Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflenmiştir.